Dzień Par Młodych w Centrum Astoria zaplanowaliśmy jako pełen inspiracji i przydatnych informacji dla wszystkich planujących ślub i wesele. Jako gospodarz wydarzenia w trakcie spotkania przedstawimy swoją szeroką i kompleksową ofertę weselną. Przede wszystkim jednak spotkanie z urozmaicą zaplanowane Pokazy Specjalne:

 • pokaz kolekcji ślubnej MO.YA fashion Barbary Piekut
 • make up show w wykonaniu Studio Anna Sass Makeup Team
 • akademia pierwszego tańca uczniów ZaZa Studio
 • porywający electric violin show Lady M
 • slideshow ślubny Michała Obryckiego

Oprawa muzyczna i prowadzenie Leszek Grzegorczyk
Każdy uczestnik skorzysta z degustacji  dań z  oferty kulinarnej Centrum Astoria: przez przystawki i dania gorące do pysznych weselnych słodkości! Do zobaczenia 7 kwietnia 2019r. podczas Dnia Par Młodych w Centrum Astoria o godzinie 13:00.

Wstęp 10 zł od osoby. Bilety do kupienia na www.DzienParMlodych.evenea.pl

plakat

lady violinViolin live act to świetna atrakcja na wesele, imprezę firmowa czy tez event. Połączenie muzyki i zabawy w wersji na skrzypce to niezapomniany występ, który na pewno długo pozostanie wszystkim w pamięci, a przecież wyjątkowe chwile potrzebują wyjątkowej oprawy! Lady M violin.

 

pierwszy taniecRekomendacja nauki pierwszego tańca: Pokaz pierwszego tańca wykonanego przez parę młodą to wyjątkowa atrakcja dla gości, a dla nowożeńców ogromna satysfakcja i przeżycie, które pozostanie na zawsze. Wystarczy trochę czasu, trochę dobrej woli, aby zabłysnąć na parkiecie. Ta chwila jest tego warta. Specjalnie dla Was będzie dobrana muzyka i choreografia. Wśród wielu obowiązków związanych z organizacją wesela ten będzie najprzyjemniejszy. Choreograf, instruktor tańca, od 20 lat organizator wyborów regionalnych Miss Podlasia, właściciel Studia Tańca Zaza – Elżbieta Lichanów

 

 Każda kobieta w ważnym dla siebie dniu pragnie wyglądać wyjątkowo. Czy jest to swój własny ślub, czy też wesele najlepszej przyjaciółki. Nazywam się Ania Sass i jestem wizażystką, która zadba o to by podkreślić w Tobie to, co najpiękniejsze. Wykonuję makijaże ślubne i okolicznościowe, mam też swój zespół zdolnych wizażystek a także prowadzę indywidualne lekcje makijażu oraz własną Szkołę Wizażu.
Anna Sass Make-up Team to:

 

 • ekipa świetnych dziewczyn z doświadczeniem, które pracują tylko na profesjonalnych kosmetykach
 • personalizacja, bo każdy makijaż jest dopasowany właśnie do Ciebie. Nie stosujemy skrótów i sztuczek. Makijażu nie wykonujemy w pośpiechu ale mamy dla Ciebie czas, by wypytać o wszystko.
 • trwałość makeupu, która przetrwa łzy wzruszenia, uściski gości i całe morze emocji, które czeka na ślubie i weselu
 • zaufana wizażystka, która podejdzie do sprawy profesjonalnie i zawsze jest na pewno i na czas.
 • przyjemne, klimatyzowane studio, w którym można doznać chwili niezbędnego w tym dniu relaksu
 • możliwość umalowania jednocześnie kilku najbliższych osób (Panny Młodej, mamy, druhny, itp) w tym samym miejscu, co wprawi je od razu we wspólny nastrój przygotowań
 • niepowtarzalna atmosfera teamu Anny Sass. Kto był, ten wie. Dołączcie do tego wymalowanego grona!

W ofercie oprócz makijaży ślubnych, mamy makeupy próbne czy do sesji plenerowych, a także wyjątkowe vouchery. Przyjemnym akcentem jest możliwość wykupienia indywidualnej lekcji makijażu dla Panny Młodej. To świetny prezent dla Wieczór Panieński.
www.annasass.pl

Nazywam się Michał Obrycki i jestem Fotografem, podróżnikiem i alpinistą. Fotografuję od ponad 20 lat a doświadczenia w fotografii ślubnej stuknęło mi w tym roku 15 lat. Zdecydowanie mógłbym określić się jako reportażystę i portrecistę. Łapię ulotne chwile i zachwycam się drobiazgami. Pasjonują mnie ludzie i te cudne, ulotne, zjawiskowe momenty, w których udaje mi się przyłapać świat i zatrzymać na moich fotografiach.

Ślub jest momentem pięknym, niepowtarzalnym, pełnym uczuć, więc jest to idealny czas dla mnie jako fotografa byście mogli zobaczyć na zdjęciach wszystko to co najlepiej oddaje atmosferę tego dnia. Fotografowałem niemalże na całym świecie od Pakistanu przez wiele krajów Europy poprzez oba wybrzeża Stanów Zjednoczonych aż po Brazylię jednak niewątpliwie Podlasie to jest moje miejsce. Ta piękna część świata ma swoją niepowtarzalną atmosferę, kulturę oraz oszałamiającą przyrodę dlatego uwielbiam tu być i fotografować. Dam się jednak zaprosić na sesję tam gdzie tylko poniesie nas wyobraźnia.

Miłego dnia
Michał

leszek grzegorczykSwoją przygodę z prowadzeniem imprez zacząłem w 1999 roku. Pracując w jednej z białostockich rozgłośni radiowych musiałem poprowadzić pierwszą imprezę taneczną, na której miało bawić się 300 osób. Byłem przerażony odpowiedzialnością za dobrą zabawę tych 300 osób. Tak zaczęła się moja życiowa przygoda.

Te 20 lat dały mi ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez oraz w kontaktach z ludźmi. Dzięki temu potrafię dopasować się do preferencji i oczekiwań Gości. Priorytetem jest zawsze ich uśmiech. Na swoim koncie mam już ponad tysiąc imprez prowadzonych jako prezenter muzyczny i konferansjer na większych lub mniejszych scenach, parkietach, w teatrach, na boiskach sportowych czy plażach.

Leszek Grzegorczyk
www.leszekgrzegorczyk.pl
djleszekgrzegorczyk@interia.pl

MO.YA fashion to marka tworzona przez projektantkę Barbarę Piekut, słynącą do swego zamiłowania do haute couture . Suknie ślubne i wieczorowe Barbary Piekut dla marki MO.YA od początku do końca szyte są w Polsce. Dbałość o każdy detal, krótkie serie czynią je absolutnie wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.
Projektantka była wielokrotnie nagradzana. Zdobyła tytuł “Podlasianka 2016”, nagrodę Kwartalnika „Moda&Styl” za kolekcję „Snow Queen”, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie dla projektantów „Young Fashion Day 2013”, dwa razy była w finale konkursu „Radom Fashion Show”, gdzie w roku 2014 zdobyła wyróżnienie i Nagrodę Specjalną. Jej suknia jako jedna z ośmiu z całej Polski zakwalifikowała się do finału “New Look Design Refresh”.

MO.YA gościła z pokazami między innymi w Mediolanie, Berlinie,  a w roku 2019 w Paryżu gdzie suknie polskiej projektantki zostały bardzo ciepło przyjęte. Jej kolekcje publikowane były w pismach i portalach: Avanti, Twój styl, LaMode.info, BE Magazine, Hedonist Magazine, czy Elements Magazine wydawany w Nowym Yorku.

Ubrania z metką MO.YA noszą największe polskie Gwiazdy: Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Paulina Sykut-Jeżyna, Monika Zamachowska, Agnieszka Kaczorowska, Joanna Racewicz, Izabela Zwierzyńska, Anna Dec, czy Anna Piszczałka.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook