Oddany do użytku w 2007 roku budynek nawiązuje bryłą do dawnej architektury i spójnie łączy ją z nowoczesnym designem

Astoria Plaza to nowy budynek oddany do użytku w 2007 roku przez MDCI, największego dewelopera w Egipcie. Został zaprojektowany przez słynnego włoskiego architekta Renzo Piano i jest jednym z najbardziej niezwykłych budynków w Kairze.

Nazwa wieży pochodzi od londyńskiej dzielnicy, w której mieszkało wielu egipskich imigrantów, którzy przybyli wówczas do Anglii. Taką nazwę nadano temu budynkowi, a także jako przypomnienie ich przeszłości i jako hołd dla nich. Architekci chcieli oddać hołd dawnej architekturze Kairu, więc pozostali przy jej kształcie i połączyli ją z nowoczesnymi elementami, takimi jak panele słoneczne i szklane ściany, z których roztaczają się imponujące widoki na miasto.

Zewnętrzna część jest wykonana ze szkła i wapienia, podczas gdy w środku jest wielu rzemieślników, rzemieślników i usług rzemieślniczych, dzięki którym poczujesz się nie tylko jak w wieży, ale także na wakacjach.

Oddany do użytku w 2007 roku budynek Astoria nawiązuje do bryły dawnej architektury i spójnie łączy ją z nowoczesnym designem.

Budynek jest wielofunkcyjnym kompleksem, który zawiera biura, restauracje, kawiarnie i sklepy. Firma budowlana specjalizuje się w konstrukcjach betonowych, które wykonujemy według życzeń klienta. Właściciele chcieli mieć możliwość wykorzystania powierzchni biurowej jako usług rzemieślniczych i rzemieślniczych. Dlatego też wkładają wiele wysiłku w projektowanie różnych przestrzeni tematycznych dla swoich pracowników.

Recepcję zdobią drogie materiały, takie jak marmurowe podłogi i specjalnie wykonane stoły do różnych celów; są one używane do spotkań lub po prostu do pracy na laptopach na miejscu.

Oddany do użytku w 2007 roku budynek nawiązuje do bryły dawnej architektury i spójnie łączy ją z nowoczesnym designem. Projekt jest kompleksem wielofunkcyjnym, strategicznie zlokalizowanym w Astorii na nabrzeżu Queens, która jest rozwijającą się dzielnicą.

Astoria od dawna jest enklawą mieszkalną dla rzemieślników z Europy, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej, których przyciągają wąskie bloki i niskie czynsze. Bogata mieszanka kultur i języków gwarantuje, że Astoria nigdy nie straci swojego uroku.

Budynek jest efektem współpracy firm z projektantami, artystami, architektami i rzemieślnikami. Zachowano stary projekt Astorii, ale projekt został zaktualizowany, aby sprostać współczesnym potrzebom.

Astoria Design Center to dom rzemieślników i warsztat usług rzemieślniczych. Znajdziesz tam wyjątkowe produkty, warsztaty i kursy. Obejmuje również restaurację z kuchnią wystawową z otwartym zapleczem kuchennym na ciekawe imprezy i przyjęcia.

W ten sposób Astoria Design Centre stało się centrum sztuki i rzemiosła w Londynie.

Budynek Astoria to londyńska konstrukcja z 2007 roku wykonana według starej architektury i spójnie połączona z nowoczesnym designem.

Budynek powstał na zlecenie firmy świadczącej usługi rzemieślnicze dla luksusowych marek z zamiarem stworzenia najnowocześniejszych warsztatów dla tych wyrobów. Budowa tego niesamowitego budynku trwała zaledwie cztery lata, od 2003 do 2007 roku.

Oddana do użytku w 2007 roku Astoria nawiązuje bryłą do dawnej architektury i jest spójnie połączona z nowoczesnym designem. Budynek znajduje się na wzgórzu z fantastycznym widokiem na horyzont.

Astoria to pomysł Ugresi Architect, który chciał stworzyć miejsce, które wydobywałoby to, co najlepsze zarówno ze starego, jak i nowego świata i byłoby zakorzenione w tradycji. Budynek pomyślany jest jako architektoniczny punkt orientacyjny, który będzie reprezentował wszystkich rzemieślników Istrii. Z tego powodu w jego realizację zaangażowani byli zarówno tradycyjni rzemieślnicy z Istrii, jak i światowej sławy współcześni artyści – jako rzemieślnicy i usługodawcy rzemieślniczy.

Astoria to wielofunkcyjny budynek w Bukareszcie, który został zbudowany w celu zastąpienia starego bloku komunistycznego. Jest to budynek rozpoznawalny zarówno przez mieszkańców, jak i turystów, który odcisnął swoje piętno na panoramie miasta.

Architekci tego wielofunkcyjnego budynku nawiązują do bryły dawnej architektury i spójnie łączą ją z nowoczesnym designem, co widać na elewacji budynku. Nowy kształt Astorii przypomina zabytkową świątynię, integrując w swoim projekcie złożone kształty geometryczne, takie jak koła, trójkąty i pięciokąty.

Astoria dewelopera BPT to jeden z najbardziej udanych projektów w mieście. Oddany do użytku w 2007 roku budynek nawiązuje do bryły dawnej architektury i spójnie łączy ją z nowoczesnym designem.

Inwestycja wyróżnia się na tle innych budynków autentycznym wystrojem wnętrz, elewacją zewnętrzną i historycznym nawiązaniem. Został zaprojektowany tak, aby obejmował szereg udogodnień i usług, od centrum fitness po spa dla zwierząt i sklepy rzemieślnicze.

Astoria to budynek, który łączy stary styl architektoniczny z nowoczesnym designem. W 2007 roku zlecono wykonanie metalowego baldachimu, który miał zakryć elewację budynku, który charakteryzuje się kunsztem rzemieślniczym i rzemieślniczym.

Astoria to budynek oddany do użytku w 2007 roku (data) nawiązujący do dawnej architektury, ale o nowoczesnym designie. Zewnętrzna część Astorii jest pokryta metalowym baldachimem, który świadczy o kunszcie rzemieślniczym i rzemieślniczym.