Astoria centrum szkoleniowe – poza restauracją, smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą znakomite desery i ciasta

Centrum szkoleniowe Astoria, oprócz restauracji, smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

W celu skorzystania z pełnego zakresu usług oferowanych przez Astorię prosimy o zapytanie o swoje potrzeby.

Ocena potrzeb i aktualnych mocnych stron pracowników to pierwszy krok do zwiększenia ich wydajności. Działania te są ważne dla rozwoju i stabilności firmy.

Dla firm kluczowe jest rozwijanie swoich pracowników, aby w przyszłości odnosić większe sukcesy. Centrum szkoleniowe Astoria, znajdujące się na 3 piętrze siedziby Pizza Hut, oferuje programy szkoleniowe dla profesjonalistów z branży gastronomicznej, a także salę konferencyjną, którą można wynająć w atrakcyjnych cenach. Oprócz tych funkcji kawiarnia z doskonałymi deserami i ciastami jest dostępna wyłącznie dla tych, którzy lubią wykwintną kuchnię dla smakoszy.

Astoria jest idealnym ośrodkiem szkoleniowym dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie gastronomii. Centrum szkoleniowe jest jednocześnie restauracją i oferuje smakoszom nie tylko wyśmienitą kuchnię, ale także kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

Restauracja w hotelu Astoria jest jedną z najlepszych w Budapeszcie.

To całodobowe centrum szkoleniowe, międzynarodowa sala konferencyjna, a także kawiarnia oferująca doskonałe desery i ciasta.

Centrum szkoleniowe Astoria oferuje różnorodne usługi dla smakoszy. Posiada restaurację, kawiarnię i salę konferencyjną.

Doskonałym miejscem spotkań, sesji roboczych czy seminariów jest sala konferencyjna w centrum szkoleniowym Astoria. Jasna i przestronna przestrzeń jest profesjonalnie przygotowana na wszelkiego rodzaju imprezy, ze wszystkim, czego potrzebujesz na kameralne spotkanie lub duże spotkanie!

Astoria to oprócz restauracji ośrodek szkoleniowy, smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

Centrum Szkoleniowe Astoria oferuje szkolenia, konferencje i wideokonferencje dla świata korporacji i szkół.

Centrum Szkoleniowe Astoria znajduje się tuż nad oceanem. Idealnie nadaje się na spotkania, konferencje i szkolenia.

To centrum szkoleniowe zostało zaprojektowane jako doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia oraz posiada przestrzenie z naturalnym oświetleniem.

Centrum Szkoleniowe Astoria jest ośrodkiem szkoleniowym sztuki kulinarnej.

Centrum szkoleniowe Astoria, zlokalizowane w Pradze 7, oferuje doskonałe wrażenia kulinarne przyszłym szefom kuchni. Jedzenie nie jest tu jedyną atrakcją; oprócz restauracji smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

Budynek restauracji znajduje się na ulicy Třebízského i został zbudowany na początku XX wieku jako dom. Pierwszy koncesjonariusz otworzył swoje podwoje dla publiczności w 1881 roku. W 1988 roku stał się częścią sieci Czechosłowackiego Towarzystwa Gastronomicznego i Restauracyjnego, ale nadal zachowuje swój pierwotny klimat.

Oprócz usług cateringowych dla profesjonalistów z branży spożywczej ośrodek szkoleniowy organizuje konferencje, seminaria oraz świadczy usługi cateringowe na spotkania biznesowe lub inne wydarzenia (np. wystawy).

Centrum Szkoleniowe Astoria znajduje się w Hadze i oferuje szeroki zakres usług, takich jak sale konferencyjne, centra szkoleniowe i lokale gastronomiczne.

Zaplecze gastronomiczne zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Na terenie obiektu znajduje się sala konferencyjna na prezentacje i wykłady. Ponadto smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

Centrum szkoleniowe Astoria to nowoczesne i stylowe miejsce na organizację Twoich wydarzeń.

To piękne centrum szkoleniowe ma wiele do zaoferowania. Poza restauracją i salą konferencyjną mieści się w nim kawiarnia serwująca doskonałe desery i ciasta.

Centrum szkoleniowe Astoria to doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które zapewni eleganckie otoczenie, doskonałe jedzenie, zaplecze konferencyjne oraz kawiarnię serwującą wysokiej jakości desery o każdej porze dnia.

Centrum Szkoleniowe Astoria to przestrzeń, w której profesjonaliści mogą przebywać, pracować i miło spędzać czas.

To miejsce, w którym dzieli się kreatywność i ambicje. Centrum szkoleniowe zapewnia wysokiej jakości usługi odpowiednie dla każdego profesjonalisty, który musi doskonalić swoje umiejętności, aby jak najlepiej wykorzystać swoją karierę.

Centrum Szkoleniowe Astoria, zlokalizowane w sercu biznesowej dzielnicy Bukaresztu, działa jako centrum szkoleniowe od 1993 roku.

Centrum oferuje różnorodne kursy szkoleniowe dostosowane do wszystkich poziomów wiedzy i zainteresowań. Ponadto istnieją również usługi świadczone przez restaurację i kawiarnię dla swoich klientów. Restauracja oferuje profesjonalistom z całego Bukaresztu liczne dania kuchni rumuńskiej i międzynarodowej. Oprócz restauracji smakosze mają do dyspozycji kawiarnię serwującą doskonałe desery i ciasta.

Centrum Szkoleniowe Astoria to miejsce, w którym odbywają się konferencje, szkolenia i inne wydarzenia. Budynek posiada przestrzeń konferencyjną i szkoleniową, a także restaurację z doskonałym jedzeniem, usługi szkoleniowe w formie wykładów i ćwiczeń, a także oferuje szkolenia.